Relacja z XI Salonu Maturzystów w Białymstoku

W dniu 9 września 2019 roku delegacja Uniwersytetu Przyrodniczego uczestniczyła w XI Salonie Maturzystów w Białymstoku. W nowoczesnych wnętrzach Insytutu Matematyki i Instytutu Chemii Uniwersytet w Białymstoku gościł maturzystów z województwa podlaskiego.


Uniwersytet Przyrodniczy z Lublina reprezentował: dr inż. Paweł Michalski oraz mgr Ilona Stańczak z Biura Komunikacji i Wymiany Akademickiej.

 

 

Stoisko uniwersyteckie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród wielu odwiedzających. Młodzież miała możliwość uzyskania informacji na temat poszczególnych kierunków studiów, procedur i warunków studiowania. Każdy zainteresowany otrzymał ofertę edukacyjną.

 

 

 

Salon Maturzystów okazał się doskonałą okazją przedstawienia naszych innowacyjnych kierunków 2020/21 w województwie podlaskim, jak i możliwością zaistnienia wizerunkowego UP w Lublinie. Oferta Uniwersytetu Przyrodniczego budziła spore zainteresowanie. Maturzyści byli zainteresowani bogatą ofertą kierunków studiów (niemal 40-stu, w tym wielu unikatowych) a sporo osób zadeklarowało chęć studiowania na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

 

 

Fot. Paweł Michalski / DKiWA