Dr hab. inż. Sławomir Juściński gościem honorowym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego

31.05.2019 r. w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyło się Walne Zgromadzenie OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA PRACODAWCÓW TRANSPORTU NIENORMATYWNEGO połączone z uroczystym Jubileuszem X-lecia OSTPN. Stowarzyszenie reprezentuje 133 przedsiębiorstwa transportu ponadgabarytowego, pilotażu oraz dźwigów i pomp do betonu na forum krajowym oraz na forum europejskim poprzez EUROPEAN ASSOCIATION OF ABNORMAL ROAD TRANSPORT AND MOBILE CRANES (ESTA). 

 

 

Dr hab. inż. Sławomir Juściński z Katedry Energetyki i Środków Transportu Uniwersytetu Przyrodniczego, który jest autorem publikacji o transporcie ponadgabarytowym, na zaproszenie Zarządu był gościem honorowym na Jubileuszu X-lecia OSTPN. Wygłosił okolicznościowy referat plenarny pt. „Z ładunkami nienormatywnymi przez wieki” dla zgromadzonych na uroczystości reprezentantów pracodawców transportu nienormatywnego.  

 

 

 

Na stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego pojawiła się relacja z tego wydarzenia zawierająca także zdjęcia.

Zapraszamy do odwiedzenia tej strony za pomocą linka: http://ponadnormatywni.pl/spotkania/podsumowanie-10-lecia-osptn/