Spotkanie studentów kierunku Ekonomia i Zootechnika z przedstawicielem biura ERASMUS+

W dniu 24 maja 2019 w Katedrze Ekonomii i Agrobiznesu odbyło się spotkanie przedstawiciela biura ERASMUS+ ze studentami kierunków Ekonomia oraz Zootechnika. Dominika Wiślińska z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej przybliżyła naszym studentom ideę i zasady programu ERASMUS+, który oferuje możliwość odbycia części studiów, praktyki lub stażu absolwenckiego za granicą.

Ciekawym uzupełnieniem spotkania była relacja studentki III roku Ekonomii, Weroniki Kowalczyk, która w semestrze zimowym 2018/2019 wyjechała na wymianę studencką z programem ERASMUS+ do Universita di Foggia we Włoszech.

Mamy nadzieję, że spotkanie zainspiruje i zmobilizuje naszych studentów do skorzystania z możliwości wyjazdów zagranicznych w ramach programu ERASMUS+.