Pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na Targach Edukacyjnych “Uczelnie w Powiecie”

W dniach 25-28 lutego 2019 r. odbyły się XVII Targi Edukacyjne „Uczelnie w Powiecie” w czterech różnych miastach: Sokólka, Bielsk Podlaski, Siematycze oraz Hajnówka. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie reprezentowali dr inż. Paweł Michalski i mgr Witomiła Kowalik z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej.

W ciągu czterech dni targów, które były skierowane do młodzieży klas maturalnych, na stoisku Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie była prezentowana najnowsza oferta edukacyjna naszej Uczelni. Wszyscy uczestnicy, odwiedzający stoisko informacyjne, otrzymali materiały i informację na temat studiowania, ofertę edukacyjną UP w Lublinie oraz gadżety promocyjne.

Wszystkim zainteresowanym osobom udzielano informacji na temat przedmiotów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym, możliwości stypendialnych, programu Erasmus+ oraz MostAR i in.

Przekazano również szczegółowe informacje na temat:

– nowych kierunków studiów: analityka weterynaryjna, biobezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, biodiagnostyka i konsulting, pielęgnacja zwierząt i animaloterapia, sztuka ogrodowa i aranżacje roślinne, zarządzanie zasobami Ziemi, zielarstwo i fitoprodukty, mleczarstwo;

– możliwości uzyskania stypendiów socjalnych i naukowych;

– zasad przyznawania miejsc oraz kosztów związanych w zakwaterowaniem w domach studenckich;

– możliwości rozwoju pasji i zainteresowań w: społecznych, sportowych oraz artystycznych organizacjach studenckich, a także działających kołach naukowych.

Kolejny sukces UP w Lublinie – dr inż. Paweł Michalski zdobył Dyplom i Puchar Starosty Bielskiego za najciekawsze stoisko podczas prezentacji Edukacyjno-Doradczych w Bielsku Podlaskim.

        

Więcej informacji na stronie: www.wiescipodlaskie.eu

Fot. dr inż. Paweł Michalski, DPUiWM