Studenci i Doktoranci UP w Lublinie nagrodzeni stypendiami Prezydenta Miasta Lublin

W dniu 12 marca 2019 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia przez Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka listów gratulacyjnych stypendystom "Miejskiego Programu Stypendialnego dla Studentów i Doktorantów" realizowanego przez Miasto Lublin.

Stypendia naukowe przyznawane są wybitnie uzdolnionym studentom oraz doktorantom, zamieszkujących na terenie Gminy Lublin, których działalność naukowa lub artystyczna może przyczynić się do rozwoju Lublina i regionu lub wnieść znaczący wkład w rozwój nauki.
 

 

Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych stypendystów Prezydenta Miasta Lublin znalazło się aż 15 studentów i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Do grona nagrodzonych należą studenci: Konrad Bazewicz, Kamil Drabik, Ilona Drąg, Weronika Garbarz, Paulina Główka, Sebastian Górski, Edyta Jakimiec, Kamila Janicka, Daria Jaskólska, Karolina Misztal, Krystian Strojny, Sylwester Walczak oraz doktoranci: Jacek Jachuła, Anna Kononiuk, Marcin Natoniewski.

 

 

W imieniu wspólnoty akademickiej serdecznie gratulujemy i cieszymy się wspaniałymi sukcesami naszych Studentów i Doktorantów.

Galeria zdjęć ]

 

Fot. Maciej Niedziółka / DPUiWM