Uczelnia na Targach Edukacyjnych w Rzeszowie

W dniach 5-6 marca 2019 r. odbyły się XIV Podkarpackie Targi Edukacyjne „EduSalon” w Rzeszowie. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie reprezentowały mgr Witomiła Kowalik i mgr Kinga Tarchynska z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej.

 

 

W ciągu dwóch intensywnych dni targów, które były skierowane do młodzieży zainteresowanej studiami na kierunkach o charakterze przyrodniczo-technicznym, na stoisku naszej Uczelni była prezentowana najnowsza oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wszyscy uczestnicy, odwiedzający stoisko informacyjne, otrzymali materiały na temat studiowania, ofertę edukacyjną UP w Lublinie, a także gadżety promocyjne.

 

 

Wszystkim zainteresowanym osobom udzielano informacji na temat kosztów studiów, możliwości stypendialnych, programu Erasmus+ i in.

Przekazano również szczegółowe informacje na temat:

– procesu rekrutacji;

– nowych kierunków studiów: analityka weterynaryjna, biobezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, biodiagnostyka i konsulting, pielęgnacja zwierząt i animaloterapia, sztuka ogrodowa i aranżacje roślinne, zarządzanie zasobami Ziemi, zielarstwo i fitoprodukty, mleczarstwo;

– możliwości uzyskania stypendiów socjalnych i naukowych;

– zasad przyznawania miejsc oraz kosztów związanych w zakwaterowaniem w domach studenckich;

– działalności w organizacjach studenckich takich jak: Akademicki Związek Sportowy, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, Koła naukowe, Zespół Pieśni i Tańca „Jawor”, Chór Akademicki.

 

 

 

Zdjęcia: Kinga Tarchynska, DPUiWM