Rozstrzygnięcie procedury rozeznania rynku nr 18/RR/2018 na wykonanie usługi dostawy i montażu gotowej stacji aklimatyzacyjnej

 

Rozstrzygnięcie procedury rozeznania rynku nr 18/RR/2018 na wykonanie usługi dostawy i montażu gotowej stacji aklimatyzacyjnej składającej się z inspektów do aklimatyzacji roślin oraz zaplecza technicznego w stacji terenowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (Rozpłucie Pierwsze), gmina Ludwin.

 

 

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uprzejmie informuje, że w postępowaniu dotyczącym rozpoznania cenowego w sprawie wykonania usługi dostawy i montażu gotowej stacji aklimatyzacyjnej składającej się z inspektów do aklimatyzacji roślin oraz zaplecza technicznego w stacji terenowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (Rozpłucie Pierwsze, gmina Ludwin) wpłynęły dwie oferty spełniające wymagania określone w ogłoszeniu o rozpoznaniu cenowym. W wyniku przeprowadzonej oceny ofert zgodnie z kryteriami określonymi w ogłoszeniu, najwięcej punktów zdobyła oferta firmy Drewnomax, Sławomir Frąk z siedzibą w Zemborzycach Dolnych 75, 20-515 Lublin. W załączeniu protokół dokumentujący podstawowe czynności w postępowaniu.