Panelowe Spotkania Dyskusyjne (PSD-2018)

Informujemy, że w dn. 5-6 kwietnia 2018 odbędzie się kolejna edycja Panelowych Spotkań Dyskusyjnych (PSD-2018), która będzie obejmować trzy symultanicznie odbywające się wydarzenia:

 

•    warsztaty naukowe w dyscyplinach medycznych, technicznych i rolniczych, prezentujące praktyczne umiejętności obejmujące problematykę innowacyjności,
•    V Konferencję naukowo-techniczną "Innowacje w Praktyce" przeznaczoną głównie dla młodych naukowców,
•    VII Wystawę Innowacyjnych Rozwiązań Urządzeń Badawczo-Pomiarowych i Nowych Technologii, prezentującą przykłady nowych produktów, technologii oraz urządzeń badawczo-pomiarowych.
 

 

Zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów do aktywnego udziału w Panelowych Spotkaniach Dyskusyjnych oraz w Konferencji Naukowej, organizowanych przez Polską Akademię Nauk Oddział w Lublinie oraz grupę naukowców reprezentujących jednostki naukowe z Lublina i całego Kraju.
Podczas  PSD-2018 możliwa będzie prezentacja innowacyjnych pomysłów opracowywanych w Państwa ośrodkach naukowych w ramach WYSTAWY, KONFERENCJI lub WARSZTATÓW.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny on-line znajdują się na stronie internetowej: http://cine.edu.pl/innowacje/

Pytania i uwagi prosimy kierować drogą elektroniczną do organizatorów pod adres: