Veterinary Education in Video – nowa baza w zasobach

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nową kolekcją dodaną do zasobów elektronicznych Biblioteki Głównej w postaci filmów edukacyjnych.

Kolekcja pod tytułem VETERINARY EDUCATION IN VIDEO prezentuje ponad 500 różnorodnych zabiegów weterynaryjnych wraz z wyjaśnieniem warunków i technik ich przeprowadzania. Umożliwia to obserwację reakcji zwierząt w trakcie przeprowadzania operacji oraz pokazuje sposoby obchodzenia się ze zwierzętami po zabiegu.

Treści istotne z punktu widzenia lekarzy weterynarii i szeroko pojętego personelu weterynaryjnego, demonstrowane są przez uznanych ekspertów w danej dziedzinie.
 

W kolekcji znajdują się filmy dotyczące m. in.: anestezjologii, opieki dentystycznej, diagnostyki usg, urazu oczu, diagnostyki radiologicznej, opatrywania ran, iniekcji, oprzyrządowania chirurgicznego, technik unieruchamiania zwierząt.

Kolekcja pozwala na wyszukiwanie za pomocą indeksu oraz na budowanie zapytań, korzystanie z bazy nie wymaga pobierania plików ani instalowania dodatkowego oprogramowania, filmy odtwarzane są w oknie przeglądarki.
 

Zapraszamy do korzystania.

Więcej informacji.