Testowanie bazy ProQuest

Zachęcamy do testowania kolekcji Natural Science Collection oraz ProQuest Dissertations and Theses Global w bazie Proquest.

Kolekcja Natural Science Collection oferuje dostęp do pełnych tekstów czasopism elektronicznych oraz abstraktów m.in. z biologii, rolnictwa, weterynarii, ochrony środowiska, nauk o ziemi, nauk o żywności. ProQuest Dissertations and Theses Global (PQDT Global) to zbiór około 2.1 mln pełnotekstowych dysertacji z całego świata (+ 4.2 mln abstraktów). Prace te pochodzą z najlepszych uniwersytetów i stanowią doskonały przekrój poprzez wszystkie dziedziny naukowe.  Test bazy będzie trwał do 20 maja 2017 r. Opinie na temat testowanego źródła prosimy zgłaszać do Oddziału Informacji Naukowej, tel.: 81 445-62-27.

Oddział Informacji Naukowej

Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie