Ogłoszenie

postępowania ofertowego na dzierżawę powierzchni pod automaty vendingowe w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza do złożenia ofert cenowych na dzierżawę powierzchni pod automaty samosprzedające w następujących lokalizacjach w Lublinie:

1. Parter budynku CIWNTiT w IR przy Głębokiej 28

– jeden automat do sprzedaży napoi gorących,

1. Piętro II Collegium Zootechnicum ( Rektorat) przy ul. Akademickiej 13

– jeden automat do sprzedaży napoi gorących

Minimalna miesięczna kwota czynszu  za wynajem powierzchni pod jeden automat wynosi 300 zł netto. Czynsz zawiera koszty eksploatacyjne  takie jak: za zużycie energii elektrycznej, wody, podatek od nieruchomości.

Czynsz będzie podlegał rocznej waloryzacji o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług ogłaszany w dzienniku urzędowym GUS. Pierwsza waloryzacja nastąpi w roku 2026.

W miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień,  z uwagi na okres wakacyjny w Uczelni, opłata będzie obniżona o 50 %.

Czas trwania umowy ustala się na 3 lata od daty jej zawarcia.

Oferty cenowe należy składać zamkniętych kopertach w sekretariacie uczelni pok. 261, Lublin,           ul. Akademicka 13, w godzinach 8.00 do 14.00 lub drogą e-mailową na adres: .

Koperta lub temat e-maila powinna zawierać opis „ postepowanie ofertowe automaty vendingowe”.

Formularz oferty stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Umowa zostanie podpisana z oferentem, który zaoferował najwyższy czynsz dla danej lokalizacji.

W przypadku wystąpienia okoliczności z powodu których umowa nie może być podpisana, Uniwersytet zawrze umowę z następnym oferentem którego oferta spełnia warunek najwyższego  czynszu.

Termin składania ofert:do dnia 24 września  2024r. do godziny 9.00

Otwarcie ofert nastąpi w dniu  24 września  2024r. o godzinie 9.15

Informację o postępowaniu można uzyskać pod numerem tel. 81 445 66 37 lub 81 445 60 60.

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania
Formularz oferta na automaty