[ MENU DODATKOWE ]


Relacje z wydarzeń

17.12.2018

Dnia 13 grudnia 2018 roku w Collegium Agronomicum odbyło się uroczyste wręczenie Listów Gratulacyjnych najlepszym studentom Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki Prof. dr hab. Halina Buczkowska prezentowała wyróżnionych studentów, listy gratulacyjne wręczał JM Rektor Prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk w asyście Dziekanów poszczególnych wydziałów. Przedstawiciel RUSS-u Mateusz Jarmuł, podziękował JM Rektorowi za przywrócenie po latach tak zaszczytnego wyróżnienia, dodając: Uroczystość wyraźnie podkreśla fakt, że Władze Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie pragną włączać studentów w życie Uczelni oraz utwierdzać w przekonanaiu, że ciężka praca i zaangażowanie zostaną docenione i wynagrodzone.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

 

 

Wyróżnieni studenci:

 

Wydział Agrobioinżynierii
AGROBIZNES
1. Marcin Winiarski, 2. Alicja Ważna, 3. Aneta Kramarewicz, 4. Katarzyna Blicharska, 5. Wojciech Blicharski


BIOINŻYNIERIA
6.  Oliwia Łopatniuk, 7.  Joanna Piskorska, 8.  Weronika Tokajuk, 9.  Magdalena Cieplak, 10. Kamil Drabik, 11. Michał Możejko


EKONOMIA
12. Patrycja Antyborzec, 13. Michał Woźniak


GOSPODARKA PRZESTRZENNA
14. Aleksandra Ren, 15. Damian Zalewski, 16. Julia Wójcik, 17. Klaudia Oszust, 18. Joanna Zygarlicka, 19. Karolina Skubisz, 20. Ilona Woźniak, 21. Magdalena Wudarska

INŻYNIERIA ŚRODOWISKA
22. Paweł Roczeń, 23. Anna Wiąckiewicz, 24. Sebastian Kuśmierz, 25. Albert Kowalik, 26. Paweł Kobuszyński


LEŚNICTWO
27. Wojciech Błaszczak, 28. Jakub Mitura, 29. Mateusz Jarmuł, 30. Szymon Wójtowicz, 31. Dorota Warzybok, 32. Jakub Orłowski


ROLNICTWO
33. Natalia Grzesińska, 34. Łukasz Kozian, 35. Kinga Brzyszcz, 36. Emilia Dziewic, 37. Tomasz Białek, 38. Kamil Bryła, 39. Piotr Mazur, 40. Beata Żyśko, 41. Jacek Wójcik

TOWAROZNAWSTWO
42. Dominika Skorek, 43. Karolina Szewczak, 44. Karolina Filipek, 45. Malwina Piluś


TURYSTYKA I REKREACJA
46. Anna Mazurek, 47. Karolina Lewandowska,48. Klaudia Nowosad, 49. Paulina Gumieniak, 50. Anna Lipska-Nowosadzka

 

 

 

Wydział Medycyny Weterynaryjnej
WETERYNARIA
1. Maria Rutka, 2. Ewelina Jabłońska, 3. Agnieszka Sikora, 4. Kinga Stępień, 5. Konrad Połeć

 


 

Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki
BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
1. Dżesika Greta Stankiewicz, 2. Patrycja Korzeniowska,  3. Angelika Anna Kubic,4. Patrycja Justyna Bicka,  5. Justyna Paulina Sławęcka, 6. Magdalena Wolińska, 7. Emil Korecki, 8. Katarzyna Dąbrowska

BIOLOGIA
9.  Dorota Reut, 10. Kinga Natalia Kułaga, 11. Aneta Strzelczyk, 12. Lidia Lejmanowicz, 13. Sebastian Karczmarczyk, 14. Tomasz Piotr Wodyk, 15. Aleksandra Sulińska

BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT
17.  Julia Kral, 18.  Wiktoria Janicka, 19.  Konrad Bazewicz, 20.  Weronika Beata Garbarz, 21.  Kamila Janicka, 22.  Daria Maria Jaskólska, 23.  Aleksandra Kołodziejska, 24.  Iza Teresa Mataśka, 25.  Anna Maria Sawicka, 26.  Dagna Darina Ziomek, 27.  Aga Adrianna Żarczyńska, 28.  Patrycja Magdalena Masier, 29.  Magdalena Anna Bajdo, 30.  Anna Jakubic,  31.  Weronika Kapczyńska

OCHRONA ŚRODOWISKA
32. Justyna Kinga Kulczycka, 33. Sonia Jadwiga Pustelny, 34. Renata Kulpa, 35. Sylwia Emilia Adamczyk, 36. Paweł Karnat

ZOOTECHNIKA
37. Dominika Małgorzata Olesiak, 38. Julia Stefania Fabjanowska, 39. Jagoda Paulina Truszkowska, 40. Ewelina Gruba, 41. Sylwester Szymon Walczak, 42. Krystian Mariusz Strojny

HIPOLOGIA I JEŹDZIECTWO
43. Darya Rakhuba, 44. Karolina Agata Mucha, 45. Marta Cecylia Dybczyńska, 46. Kaja Czarnecka, 47. Sylwia Agnieszka Kuśmierz

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI
48. Agata Satowska,  49. Paulina Zemla, 50. Sylwia Jańczuk


BEZPIECZEŃSTWO I CERTYFIKACJA ŻYWNOŚCI
51. Amanda Biskupska, 52. Agata Romaniuk

 

Wydział Inżynierii Produkcji
ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI
1. Justyna Jaśkowska, 2. Emilia Osmólska, 3. Krystyna Bubczyk, 4. Olga Jurek, 5. Wojciech Gurbisz, 6. Tomasz Lizinkiewicz,
7. Tomasz Adamek, 8. Maria Mrozek


GEODEZJA I KARTOGRAFIA
9.  Dominika Binięda, 10. Michał Maciąg, 11. Klaudia Mazur, 12. Magdalena Ozonek, 13. Sebastian Wilk


CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA I TECHNOLOGIE ZINTEGROWANE
14. Krzysztof Sidor


EKOENERGETYKA
15. Aleksandra Misztal


TRANSPORT I LOGISTYKA
16. Karolina Ćwil, 17. Paulina Żyłak, 18. Agnieszka Budzyńska, 19. Damian Wójcik, 20. Paulina Bożek


TRANSPORT
21. Liudmyla Bandura


INŻYNIERIA CHEMICZNA I PROCESOWA
22. Piotr Stefaniak, 23. Dominika Nizio, 24. Aleksandra Suska, 25. Magdalena Syta


INŻYNIERIA ROLNICZA I LEŚNA
26. Piotr Duma


TECHNIKA ROLNICZA I LEŚNA
27. Krzysztof Stefania


INŻYNIERIA BEZPIECZEŃSTWA
28. Oliwia Małyska


INŻYNIERIA PRZESMYSŁU SPOŻYWCZEGO
29. Monika Mamczarz
30. Karolina Niewola

 

 

Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
1. Alicja Kruk,  2. Ilona Malesa, 3. Michalina Zawadzak,  4. Katarzyna Grabarz, 5. Katarzyna Iśtok, 6. Anna Skarżycka, 7. Lidia Różniewicz


OCHRONA ROŚLIN I KONTROLA FITOSANITARNA
8. Łukasz Kaca


OGRODNICTWO
9.   Paweł Frańczak, 10. Grzegorz Jastrzębski, 11. Justyna Wywiórka, 12. Wojciech Sokołowski, 13. Anna Kuczyńska, 14. Paula Maliszkiewicz,  15. Emilia Misztal, 16. Justyna Babiracka, 17. Katarzyna Tchórzewska

ZIELARSTWO I TERAPIE ROŚLINNE
18. Julia Kozaczko, 19. Anna Krajewska, 20. Antonina Pieluszczak, 21. Agnieszka Walasek, 22. Jan Kuźma, 23. Karolina Gołębska, 24. Małgorzata Czopik, 25. Małgorzata Ewert-Manikowska

 

 

 

Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii
BIOTECHNOLOGIA
1. Agnieszka Szablińska, 2. Natalia Mirosław, 3. Wiktoria Gąsior, 4. Łukasz Wawryniuk, 5. Oleksandr Kholiavskyi


TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIE CZŁOWIEKA
6.  Małgorzata Trochimiak, 7.  Agnieszka Brzozowska, 8.  Dorota Sikora, 9.  Martyna Koroluk, 10. Dominika Stasiuk


GASTRONOMIA I SZTUKA KULINARNA
11. Milena Ścibura, 12. Magda Jędruszczak, 13. Magdalena Chwiałkowska, 14. Monika Włodarczyk, 15. Marek Rosochacki, 16. Beata Michalska


DIETETYKA
17. Paulina Magdziak, 18. Magdalena Piwowarska, 19. Kinga Szydłowska, 20. Kornelia Tworzydlak, 21. Joanna Toporowska, 22. Lidia Wąsik, 23. Justyna Ufnal, 24. Joanna Wójcik, 25. Katarzyna Kosior

 


  zdjęcia Maciej Niedziółka


« wstecz