[ MENU DODATKOWE ]


Relacje z wydarzeń

12.12.2019

12 grudnia 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych najlepszym studentom w roku akademickim 2018/2019.

 

Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki prof. dr hab. Halina Buczkowska prezentowała wyróżnionych studentów, listy gratulacyjne wręczał JM Rektor prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk w asyście Dziekanów poszczególnych wydziałów. Listy gratulacyjne wręczane są studentom, którzy w roku akademickim 2018/2019 uzyskali pierwsze miejsce pod względem wyników w nauce potwierdzone średnią ocen.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 [ GALERIA ZDJĘĆ ]

 

Oto lista wyróżnionych studentów:

 

Wydział Agrobioinżynierii:

 

GOSPODARKA PRZESTRZENNA:
Justyna Łata, Aleksandra Ren, Damian Zarębski, Aleksandra Suchań, Michał Kamiński, Julia Wójcik


BIOINŻYNIERIA:
Martyna Godowska, Dominika Jakubczak, Magdalena Myszka, Joanna Piskorska, Karolina Różaniecka


AGROBIZNES:
Marcin Winiarski, Alicja Ważna, Monika Czerwonka, Karolina Czyż, Adam Komar


EKONOMIA:
Paulina Słomiana, Patrycja Antyborzec


TURYSTYKA I REKREACJA:
Aleksandra Stawiarz, Anna Mazurek, Klaudia Kikłowicz, Patrycja Krasa, Paulina Gumieniak, Klaudia Nowosad


LEŚNICTWO:
Katarzyna Abramek, Wojciech Błaszczak, Weronika Kursa, Jakub Mitura, Kinga Jurek, Szymon Wojtowicz, Andrzej Kornat


ROLNICTWO: 
Marlena Zaborek, Joanna Lasota, Damian Zarajczyk, Tomasz Białek, Kamil Bryła, Piotr Mazur, Paulina Kochanek, Łukasz Kozian, Beata Żyśko


TOWAROZNAWSTWO: 
Izabela Zielińska, Anna Wójtowicz

 

Wydział Medycyny Weterynaryjnej:

 

WETERYNARIA:

Katarzyna Kasprzak, Kaja Sobczyk, Paulina Zarzyka, Andżelika Podlipska, Kinga Stępień
 

 

Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki:

 

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY:
Kacper Masierak, Kewin Jarosław Szczypiór, Patrycja Korzeniowska, Dominika Misztal, Iwona Barbara Bartoszcze-Machaj, Katarzyna Duda, Magdalena Chodun, Emil Kacper Korecki


BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT:
Anna Zuzanna Nowaczyk, Agnieszka Matuszak, Weronika Kowalska, Wiktoria Janicka, Izabela Szczepaniak, Michał Artur Kowalczyk, Patrycja Magdalena Masier, Katarzyna Łochowska


ZOOTECHNIKA:
Patrycja Spędzia, Julia Stefania Fabjanowska, Barbara Miernik, Dominika Mazurek


HIPOLOGIA I JEŹDZIECTWO:
Magda Karolina Stefaniuk, Darya Rakhuba, Angelika Amanda Tobias, Angelika Lidia Dębiec, Marta Cecylia Dybczyńska

DORADZTWO W OBSZARACH WIEJSKICH:
Marta Szast


BEZPIECZEŃSTWO I CERTYFIKACJA ŻYWNOŚCI:
Paulina Hurman, Agata Romaniuk, Martyna Grzechnik, Patryk Gromek, Aleksandra Smolarska, Sylwia Kłys


BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI:

Joanna Jędrusyna, Paulina Zemła


AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA I AGROTURYSTYKA KWALIFIKOWANA:
Justyna Luiza Jamroziak

 

Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu:

 

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU:

Karolina Piątek, Alevtyna Kovtun, Klaudia Zawadzak, Michalina Zawadzak


OGRODNICTWO:
Weronika Misztal, Paweł Frańczak, Paulina Szalona, Justyna Alicja Wywiórka, Emilia Sylwia Misztal, Katarzyna Kinga Tchórzewska

ZIELARSTWO I TERAPIE ROŚLINNE:
Monika Karolina Banduch, Patrycja Natalia Przychodna, Anna Agnieszka Krajewska, Hanna Morkowska, Jan Kuźma, Aniela Juszczyk


OCHRONA ROŚLIN I KONTROLA FITOSANITARNA:
Dorota Klucznik, Jagoda Przytuła


ZIELONA URBANISTYKA:
Katarzyna Renata Harpak

 

Wydział Inżynierii Produkcji:

 

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI:
Nina Ciupak, Justyna Jaśkowska, Ewelina Basiewicz, Jakub Soja, Małgorzata Polak, Katarzyna Osiak, Aleksandra Kopryk, Piotr Mazurek, Marcin Markowicz


GEODEZJA I KARTOGRAFIA:
Paweł Jezierski, Marek Partyka, Michał Maciąg, Przemysław Pieczonka, Piotr Pogoda


CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA I TECHNOLOGIE ZINTEGROWANE:
Krzysztof Sidor


EKOENERGETYKA:
Aleksandra Misztal

INŻYNIERIA ŚRODOWISKA:
Monika Bogusz, Paweł Karczmarz, Natalia Brodowska

TRANSPORT I LOGISTYKA:
Aleksandra Zawodnik, Karolina Ćwil, Paulina Żyłak, Agnieszka Budzyńska, Damian Wójcik, Krzysztof Stefaniak


INŻYNIERIA CHEMICZNA I PROCESOWA:
Aleksandra Hodorowska, Adrian Koziol, Justyna Pękala, Magdalena Syta


INŻYNIERIA ROLNICZA I LEŚNA:
Szymon Mroczek, Piotr Duma, Paweł Celej


INŻYNIERIA PRZESMYSŁU SPOŻYWCZEGO:
Magdalena Chwiałkowska

Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii:

 

BIOTECHNOLOGIA:
Patrycja Marek, Agnieszka Irena Szablińska, Natalia Mirosław, Kinga Jędra


DIETETYKA:

Patrycja Chrostowska, Paulina Magdziak, Agnieszka Monika Sałek, Marcin Gąglewski, Kornelia Gabriela Tworzydlak, Joanna Toporowska, Marzena Szynal, Dorota Gajowniczek-Ałasa, Joanna Wójcik


GASTRONOMIA I SZTUKA KULINARNA:
Sylwia Wójcik, Milena Dorota Ścibura, Dorota Stachura, Krzysztof Piwowarski, Marek Dawid Rosochacki


TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIE CZŁOWIEKA:
Agata Maria Michalska, Gabriela Krzemianowska, Agnieszka Brzozowska, Dorota Sikora, Aleksandra Anna Dymerska

 

Wydział Biologii Środowiskowej:

 

BIOKOSMETOLOGIA:
Weronika Maksymowicz


BIOLOGIA:
Izabela Sulowska, Klaudia Jaworska, Sebastian Karczmarczyk, Krystian Szubert


OCHRONA ŚRODOWISKA:
Michał Arciszewski, Justyna Kulczycka, Sonia Pustelny, Angelika Kubić, Dominika Wojdat

 

 

Fot. Maciej Niedziółka / DKiWA


« wstecz