[ MENU DODATKOWE ]


Relacje z wydarzeń

11.03.2021

Miło nam poinformować, że Naczelnik Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie Piotr Krupiński przesłał podziękowanie pracownikom naszej Uczelni.

 
Podziękowanie skierowane jest do prof. dr hab. Magdaleny Gryzińskiej oraz dr. hab. Andrzeja Jakubczaka, prof. uczelni, pracowników Instytutu Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej, Zakład Genetyki Ogólnej i Molekularnej Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki.
 
Naczelnik Departamentu przekazuje słowa wdzięczności oraz wyrazy uznania dla naszych naukowców, których kompetencje zawodowe przyczyniły się do pogłębienia wyjaśnienia sprawy dotyczącej zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem studentki z Krakowa. Jak podkreśla Naczelnik Departamentu „sprawy należącej do jednej z najpoważniejszych i wysoce skomplikowanych spraw kryminalnych w historii polskiej oraz światowej kryminalistyki”.
 
Prowadzona sprawa była bardzo kontrowersyjna, pracowali nad nią eksperci policyjni z Polski i Europy, a nawet Federalne Biuro Śledcze USA.
 
Serdecznie Gratulujemy!


« wstecz