Zgłaszanie kandydatów na dziekana Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Uprzejmie informuję, że w najbliższym tygodniu (26-30 kwietnia) przed dziekanatem zostanie wystawiona urna, do której każdy z pracowników Wydziału może złożyć kartę z nazwiskiem kandydata na stanowisko dziekana. Ważny głos jest głosem zapisanym na opieczętowanej karcie, które wydawane będą indywidualnie w dziekanacie w najbliższym tygodniu w godz. 800-15.00. Urna zostanie wystawiona 26 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 8.00 i zamknięta 30 kwietnia (piątek) o godzinie 10.00, kończąc tym samym czas na składanie propozycji kandydatów.

5 maja (środa) w Sali Konferencyjnej (Akademicka 15) odbędą się dwa spotkania członków Kolegium Wydziału oraz członków Rady Dyscypliny z panem Prorektorem ds. Kadr prof. dr hab. Andrzejem Marczukiem, w celu zaopiniowania kandydatów na stanowisko dziekana. Członkowie w.w. zespołów zostaną powiadomieni mailowo o godzinie spotkania.

Dziekan

Prof. dr hab. Renata Nurzyńska-Wierdak