Współpraca z Wioską Dziecięcą SOS w Kraśniku

W dniu 12. lipca 2021 r. pracownicy Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu uczestniczyli w spotkaniu z Panią Agnieszką Brejwo z Centrum Specjalistycznego SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku, które zaowocowało podpisaniem porozumienia o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. W ramach kooperacji wykonany zostanie Projekt Koncepcyjny Zagospodarowania Terenu przy Centrum Specjalistycznym SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku. Uniwersytet Przyrodniczy reprezentują pracownicy trzech jednostek Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu: dr hab. Grażyna Zawiślak z Katedry Warzywnictwa i Zielarstwa, dr Karolina Pitura z Instytutu Produkcji Ogrodniczej oraz dr inż. Kamila Rojek, dr inż. arch. kraj. Natalia Kot, mgr inż. arch. kraj. Magdalena Błaziak z Katedry Architektura Krajobrazu.