Zapraszamy wszystkich studentów na kolejne ogólnopolskie wydarzenie “Gra o Karierę”, które odbędzie się w dniach 16-20 maja 2022. W programie 5 dni rozwojowych warsztatów, paneli z pracodawcami, konsultacji oraz szkoleń.

“Gra o Karierę” to ogólnopolska inicjatywa łącząca Akademickie Biura Karier, której celem jest promowanie działalności wśród studentów. Dzięki formule online jest to niepowtarzalna okazja udziału w wydarzeniach organizowanych przez uczelnie z całej Polski.
Lista wydarzeń organizowanych przez Akademickie Biura Karier z całego kraju dostępne są pod linkiem: Najnowsza edycja – Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie

LISTA TEGOROCZNYCH WYDARZEŃ
organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
(wszystkie wydarzenia odbywają się w formie stacjonarnej – na terenie Uczelni)