Menu

Aktualności

14.11.2019

 

 Najbliższe terminy paneli z pracodawcami:

1.  25.XI. br. poniedziałek,  godz. 9.00 do ok.12.00,Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii, kierunek Gastronomia i Sztuka Kulinarna, miejsce: Centrum Sportowo-Rekreacyjne  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31, sala konferencyjna nr 308. 
2.  27. XI br.  środa, godz.12.00- do ok. 15.00, Wydział Agrobioinżynierii, kierunek: gospodarka przestrzenna, miejsce: Centrum Sportowo-Rekreacyjne  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31, sala konferencyjna nr 308
3.   3. XII.br. wtorek, godz. 14.00-16.15   kierunek: Technologia żywności i żywienie człowieka, miejsce: Centrum Sportowo - Rekreacyjne  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31, sala konferencyjna nr 308
4.  4. XII.br. wtorek, godz. 14.00-16.15 kierunek: Turystyka i rekreacja, miejsce: Centrum Sportowo - Rekreacyjne  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31, sala konferencyjna nr 308
 
Panele  będą okazją do przedstawienia informacji o branży, o zasadach rekrutacji do firm z konkretnych branż, doświadczeniu zawodowym i kwalifikacjach/kompetencjach niezbędnych do pracy w danej branży, o zarobkach, możliwościach rozwoju itp. 

Na panelu 3 prelegentów-praktyków będzie mieć krótkie wystąpienie, a potem dyskusja, sesja pytań, rozmowy w kuluarach. Czas trwania panelu to około 3 h plus przerwy kawowe. W jednym panelu udział weźmie 30 studentów. 

Małe grupy oraz kilku panelistów w na jednym spotkaniu będą sprzyjać łatwiejszej możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów z szansą na dalsza współpracę z Uczelnią i jej studentami (praktyki, staże, zatrudnienie).

Panele organizowane na terenie UP. Oprócz praktyków na panelach będą obecni również przedstawiciele ngo's, instytucji rynku pracy oraz organizacji pracodawców.  
Jeśli byłby Państwo zainteresowani współpracą w związku z panelami zapraszam do kontaktu.

 Spotkania mają na celu:

·         prezentację firmy,

·         przedstawienie jej kultury organizacyjnej,

·         przekazanie informacji o bieżących ofertach praktyk, staży, pracy,

·         zapoznanie ze specyficznymi wymogami rekrutacyjnymi,

·         zapoznanie studentów z profilem kandydata szczególnie poszukiwanym przez pracodawcę.

·         symulację fragmentu rozmowy rekrutacyjnej,

·         przykładowe zadania, z którym kandydaci mogą się spotkać podczas rekrutacji w Państwa Firmie,

·         wstępną konsultację dokumentów aplikacyjnych.

 

 

 


« wstecz